Hakkımızda

Bu web sitesi Via Christus Hizmetleri tarafından yönetilmekte ve İzmir Protestan Kilisesitarafından desteklenmektedir. Sitemizde Kutsal Kitap (Tevrat, Zebur ve İncil) bölümlerinin tamamını ücretsiz olarak okuyabilirsiniz. Eğer Kutsal Kitap'da belirli bir bölüm veya ayet üzerine çalışma yapıyorsanız okuduğunuz bölümlerin çevirilerini Türkçe, İngilizce, İbranice, Grekçe ve Latince dillerindeki çeviriler ile karşılaştırabilir ve daha derin bir araştırma için inceleyebilirsiniz. Ayrıca Kutsal Kitap’ta aradığınız bir kelimeyi ‘arama yap’ bölümüne yazarak, detaylı bir araştırma sonucuna ulaşabilirsiniz.

Bu siteyle ilgi yorumlarınız ve sorularınız email olarak yonetici@incil.info adresine bildirebilirsiniz. Hristiyanlık ile ilgili daha derin araştırmalarınız için çeşitli dökümanlar, vaazlar ve yardımcı kaynaklar arıyorsanız hristiyanweb.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Siteyi çevrimdışı kullanılır mı?

Hayır, biz sadece internet üzerinde kullanılan araçları sağlamaya hedefliyoruz. Fakat Türkçe metini içeren çevrimdışı kullanılabilen bir sürü program var. Önerimiz:

...veya daha fazla seçenek da var.

Web Projelerimiz

Eğer web sayfanızda veya kişisel blog sayfanızda incil'den ayetler kullanıyorsanız, sizin için geliştirdiğimiz eklentileri sitelerinizde ücretsiz kullanabilirsiniz. Aşağıdaki eklentiler sayfalarınızda verilen ayet referanslarına otomatik olarak link ve bir baloncuk(tooltip) eklemektedir. Böylece ziyaretçileriniz ayet referanslarının üzerine gelerek ayeti okuyabilirler veya ayetin üzerine tıklayarak ilgili bölüme yönlenebilirler.